  • Mfr # 1848-63SECP
  • Zoro # G816532921
/ea
See details
Key Features
Overall Height
63 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Green
Overall Length
48 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1848-63SECP
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Length
48 in
Overall Width
18 in