  • Mfr # 2160-63SEC-2
  • Zoro # G916532975
/ea
Key Features
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Overall Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2160-63SEC-2
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Overall Length
60 in