  • Mfr # WR63-1248BK
  • Zoro # G8160959
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Depth
12"
Height
63"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1248BK
Dimensions
Width
48"
Depth
12"
Height
63"
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in