  • Mfr # WR63-1860BK
  • Zoro # G8161126
/ea
Key Features
Depth
18"
Height
63"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Load Capacity
3500 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1860BK
Dimensions
Width
60"
Depth
18"
Height
63"
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in