  • Mfr # WR54-2472BK
  • Zoro # G8161004
/ea
See details
Key Features
Depth
24"
Height
54"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
600 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2472BK
Dimensions
Width
72"
Depth
24"
Height
54"
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in