  • Mfr # WR54-3672BK
  • Zoro # G8160986
/ea
Key Features
Depth
36"
Height
54"
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
Load Capacity
600 lb.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3672BK
Dimensions
Width
72"
Depth
36"
Height
54"
Overall Width
36 in
Overall Height
54 in