  • Mfr # WR74-1842C
  • Zoro # G2120968
/ea
See details
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
18"
Height
74"
Material
Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1842C
Dimensions
Width
42"
Depth
18"
Height
74"
Overall Height
74"
Overall Depth
18"
Overall Width
42"
Details
Item
Wire Shelving
Shelving Type
Starter
Material
Steel
Number of Shelves
4
Color
Silver
Finish
Chrome
Wire Shelving Type
No. of Shelves
Standards
NSF
Wire Shelving Material
Shelf Adjustments
1"