  • Mfr # WR86-2460C
  • Zoro # G2113161
/ea
See details
Key Features
Shelving Type
Starter
Depth
24"
Height
86"
Material
Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2460C
Dimensions
Width
60"
Depth
24"
Height
86"
Overall Height
86"
Overall Depth
24"
Overall Width
60"
Details
Item
Wire Shelving
Shelving Type
Starter
Material
Steel
Number of Shelves
4
Color
Silver
Finish
Chrome
Includes
(4) Posts; (4) Shelves; Heavy duty wire construction
Wire Shelving Material
Shelf Adjustments
1"