  • Mfr # WR74-2472-110106BK
  • Zoro # G316529216
/ea
Key Features
Number of Shelves
12
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2472-110106BK
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Length
72 in
Overall Width
24 in