  • Mfr # WR74-1260-143101BK
  • Zoro # G916528138
/ea
Key Features
Color
Chrome
Number of Shelves
12
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1260-143101BK
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
60 in