  • Mfr # WR74-1860-143103YL
  • Zoro # G316530489
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
12
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1860-143103YL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
60 in