  • Mfr # WR74-1272-176101RD
  • Zoro # G016528182
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Number of Shelves
12
Overall Width
12 in
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-1272-176101RD
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
72 in