  • Mfr # WR74-2472-176105YL
  • Zoro # G916528992
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2472-176105YL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
72 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in