  • Mfr # WR74-1848-66104RD
  • Zoro # G916530902
/ea
Key Features
Color
Chrome
Material
Carbon Steel
Overall Width
18 in
Number of Shelves
12
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1848-66104RD
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Width
18 in
Length
48 in
Overall Height
74 in