  • Mfr # WR74-2448-66106RD
  • Zoro # G516528897
Overall Height
74 in
Color
Chrome
Number of Shelves
12
Material
Carbon Steel
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2448-66106RD
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
48 in