  • Mfr # WR74-2460-88106BL
  • Zoro # G216529354
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Length
60 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-2460-88106BL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
60 in
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in