  • Mfr # WR74-1848-103104GN
  • Zoro # G016530000
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
12
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
Length
48 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1848-103104GN
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
18 in
Length
48 in