  • Mfr # WR4-39-1236-801BL
  • Zoro # G316528813
/ea
Key Features
Load Capacity
800 lb
Length
36 in
Color
Chrome
Overall Height
39 in
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR4-39-1236-801BL
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Length
36 in
Overall Height
39 in
Overall Width
12 in