  • Mfr # WR4-39-1236-807BL
  • Zoro # G116528716
Length
36 in
Material
Carbon Steel
Color
Chrome
Overall Height
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR4-39-1236-807BL
Length
36 in
Overall Height
39 in
Overall Width
12 in