  • Mfr # WR4-39-1236-807RD
  • Zoro # G416528621
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Color
Chrome
Overall Width
12 in
Overall Height
39 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR4-39-1236-807RD
Overall Width
12 in
Overall Height
39 in
Length
36 in