  • Mfr # NT.1310.09.SN-60-SC
  • Zoro # G501827660
Steel
Single/Double Door
Single
Length of Strap
6-1/8 in.
Hardware Finish
Satin Nickel
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
NT.1310.09.SN-60-SC
Length of Strap
6-1/8 in.
Width of Strap
1-3/8 in.
Length of Track
60 in.
Height of Track
1 in.