  • Mfr # RS-LED-36W
  • Zoro # G1615920
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Light Technology
LED
Watts
36 W
Features
Water Proof, Dust Proof, Durable
Width
10 in
Height
6 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RS-LED-36W
Country of Origin
China
Dimensions
Width
10 in
Height
6 in
Depth
6 in
Light Size
8 in
Details
Light Technology
LED
Watts
36 W