  • Zoro # G207710518
Free Shipping & Returns
Key Features
Lifting Height Min. (In.)
15.5"
Capacity
12000 lb
Width
9"
Material
Steel
Length
10.5"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RJS-6T
Zoro #
G207710518
Dimensions
Lifting Height Min. (In.)
15.5"
Width
9"
Length
10.5"
Maximum Height
24.5 in