  • Mfr # TB42RNDNW44BE
  • Zoro # G215685006
/ea
See details
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TB42RNDNW44BE
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42"