  • Mfr # TB30RNDNOGY
  • Zoro # G915686204
/ea
Free Shipping & Returns
Width
30 in
Length
30 in
Tabletop Color
Noble Oak
Frame Color
Grey
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TB30RNDNOGY
Width
30 in
Length
30 in
Thickness
1 in
Size
30" x 30"