  • Mfr # TPL42RNDNWCM44GY
  • Zoro # G715685209
/ea
See details
Width
42 in
Length
42 in
Includes
Hardware
Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TPL42RNDNWCM44GY
Width
42 in
Length
42 in
Thickness
1 in
Size
42" x 42" Round