  • Mfr # TPL42RNDNOCM44BE
  • Zoro # G815684676
/ea
See details
Key Features
Shape
Round
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42" Round
Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TPL42RNDNOCM44BE
Country of Origin
China
Dimensions
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42" Round
Thickness
1 in