  • Mfr # TB42RNDNOBPBK47BY
  • Zoro # G115684239
Width
42 in
Length
42 in
Material
Wood, Metal, Plastic, Laminate
Size
42" x 42"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TB42RNDNOBPBK47BY
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42"
Thickness
1 in