  • Mfr # TB48RNDNOBPBK47GY
  • Zoro # G715684233
Width
48 in
Length
48 in
Material
Wood, Metal, Plastic, Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB48RNDNOBPBK47GY
Width
48 in
Length
48 in
Size
48" x 48"
Thickness
1 in