  • Mfr # TB42RNDNOBPBK44GY
  • Zoro # G415684298
/ea
See details
Width
42 in
Length
42 in
Includes
Hardware
Size
42" x 42"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB42RNDNOBPBK44GY
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42"
Thickness
1 in