  • Mfr # TB42RNDNOAPBK
  • Zoro # G515684174
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Round
Width
42 in
Length
42 in
Material
Wood, Metal
Includes
Hardware
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB42RNDNOAPBK
Width
42 in
Length
42 in
Size
42" x 42"
Thickness
1 in