  • Mfr # TKB36RNDNW47BE
  • Zoro # G415684052
Width
36 in
Length
36 in
Includes
Hardware
Material
Wood, Metal, Plastic, Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TKB36RNDNW47BE
Width
36 in
Length
36 in
Size
36" x 36" Round
Thickness
1 in