  • Mfr # TKB30RNDNO44BE
  • Zoro # G215684801
/ea
Key Features
Shape
Round
Width
30 in
Length
30 in
Application
Classroom, Breakroom, Office
Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TKB30RNDNO44BE
Country of Origin
China
Dimensions
Width
30 in
Length
30 in
Thickness
1 in
Size
30" x 30" Round