  • Mfr # TB36RNDMHAPCBK45NV
  • Zoro # G6466688
/ea
See details
Key Features
Width
36
Length
36
Height
23-34
Tabletop Material
Wood|Metal|Polypropylene
Finish
Wood|Metal|Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TB36RNDMHAPCBK45NV
Length
Height
23-34
Size
36"
Details
Item
Tables > Height Adjustable > Round Mobile Table & Chair Sets
Tabletop Material
Tabletop Color
Mahogany
Finish
Chair Color
12 in Navy Blue
Description
Kee 36" Round Height Adjust Table,Mahoga