  • Mfr # TB42RNDPLAPCBK40NV
  • Zoro # G6468736
Width
42
Length
42
Height
23-34
Tabletop Material
Wood|Metal|Polypropylene
Finish
Wood|Metal|Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TB42RNDPLAPCBK40NV
Length
Height
23-34
Size
42"
Details
Item
Tables > Height Adjustable > Round Mobile Table & Chair Sets
Tabletop Material
Tabletop Color
Maple
Finish
Chair Color
18 in Navy Blue
Description
Kee 42" Round Height Adjust Table,Maple