  • Mfr # TB48RNDPLAPCBK40BK
  • Zoro # G6471299
/ea
See details
Key Features
Width
48
Length
48
Height
23-34
Tabletop Material
Wood|Metal|Polypropylene
Finish
Wood|Metal|Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TB48RNDPLAPCBK40BK
Length
Height
23-34
Size
48"
Details
Item
Tables > Height Adjustable > Round Mobile Table & Chair Sets
Tabletop Material
Tabletop Color
Maple
Finish
Chair Color
18 in Black
Description
Kee 48" Round Height Adjust Table,Maple