  • Mfr # TB42RNDGYAPBK45NV
  • Zoro # G6468124
/ea
See details
Key Features
Width
42
Length
42
Height
23-34
Tabletop Material
Wood|Metal|Polypropylene
Finish
Wood|Metal|Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TB42RNDGYAPBK45NV
Country of Origin
China
Dimensions
Width
Length
Height
23-34
Size
42"
Details
Item
Tables > Height Adjustable > Round Table & Chair Sets
Tabletop Material
Tabletop Color
Grey
Finish
Chair Color
12 in Navy Blue
Description
Kee 42" Round Height Adjust Table,Grey,4