  • Mfr # 24UL1007SLDRED
  • Zoro # G401908742
/ea
Key Features
Voltage
300V
Conductor Design
Solid
Wire Size
24 AWG
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
24UL1007SLDRED
Country of Origin
United States
Dimensions
Wire Size
24 AWG
Details
Item
Hookup Wire
Jacket Color
Red
Voltage
300V