  • Mfr # 26STRPTFEKIT
  • Zoro # G301909979
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Voltage
600V
Insulation Material
PTFE
Conductor Design
Stranded
Wire Size
26 AWG
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
26STRPTFEKIT
Country of Origin
United States
Dimensions
Wire Size
26 AWG
Details
Item
Hookup Wire
Voltage
600V