  • Mfr # RMC-DEL-85-20
  • Zoro # G015289534
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Finish
Primed
Material
Radiata pine
Length
85 in
Color
White
Thickness
1 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RMC-DEL-85-20
Country of Origin
Malaysia
Dimensions
Length
85 in
Thickness
1 in
Width
3.25 in
Height
1 in