  • Mfr # RMC-M45-96-20
  • Zoro # G015289138
Length
96 in
Thickness
0.68 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RMC-M45-96-20
Length
96 in
Thickness
0.68 in
Width
5.5 in
Height
0.68 in