  • Mfr # RMC-M614-96-10
  • Zoro # G815289079
Length
96 in
Thickness
0.68 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RMC-M614-96-10
Length
96 in
Thickness
0.68 in
Width
6.5 in
Height
0.68 in