  • Mfr # 448-BBSCWC36-5C
  • Zoro # G807059772
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Maple Veneer
Color
Light Brown
Height
32.15 in
Width
5 in
Length
10.75 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
448-BBSCWC36-5C
Country of Origin
China
Dimensions
Height
32.15 in
Width
5 in
Length
10.75 in
Depth
10.75 in
Size
5"W x 10.75"D x 32.15"H
Details
Material
Maple Veneer
Color
Light Brown
Finish
Includes
(1) Wood organizer, (3) adjustable shelves with Chrome rails and mounting hardware
Description
  • Adjustable and/or removeable shelves
  • Wood organizer simply fits into existing cabinet
  • Adjustable rub bushings for a precise fit
  • Once installed simply attach your own cabinet door
  • Designed for a 9" W x 36" H wall cabinet with a 5-1/2" opening