  • Mfr # 5BBSC-WMDM24-C
  • Zoro # G907059153
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Steel
Color
White
Height
20.12 in
Width
20 in
Length
22.11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
5BBSC-WMDM24-C
Country of Origin
China
Dimensions
Height
20.12 in
Width
20 in
Length
22.11 in
Depth
22.11 in
Size
20"W x 22.11"D x 20.12"H
Details
Material
Steel
Color
White
Finish
Silver
Includes
Description
  • 3 bins included to allow for proper separation of recycling
  • Waste Container bins included
  • Once installed, unit can be removed for easy cleaning
  • Designed for cabinet opening width of 20-1/4" to 24"