  • Mfr # O-16-G50-BK
  • Zoro # G6223721
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
O-16-G50-BK
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Black
Description
Heavy duty strap, Black PK50,2inx16in, Package Quantity 50