  • Mfr # OW-16-G1P-GY
  • Zoro # G0435861
/ea
Key Features
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
OW-16-G1P-GY
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in