  • Mfr # OW-16-G1P-GN
  • Zoro # G0435870
/ea
Key Features
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Green
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OW-16-G1P-GN
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in