  • Mfr # O-16-G10-RD
  • Zoro # G6223651
Key Features
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Red
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
O-16-G10-RD
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Red
Description
Heavy duty strap, Red PK10,2inx16in, Package Quantity 10