  • Mfr # OW-16-G10-W
  • Zoro # G9061269
Free Shipping & Returns
Key Features
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
OW-16-G10-W
Nominal Length
16 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in