  • Mfr # OW-18-1PK-O
  • Zoro # G0435572
/ea
Key Features
Nominal Length
18 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in
Color
Orange
Material
Nylon
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
OW-18-1PK-O
Country of Origin
United States
Dimensions
Nominal Length
18 in
Width
2 in
Nominal Max. Bundle Dia.
4 in